Bankowość internetowa

Logowanie

Kalendarz

Niedziela 5 Lipca 2020
Antoniego, Marii, Karoliny

Menu

Treść strony

Bankowość internetowa CBP
Bankowość internetowa CBP

Szanowni Państwo!

W związku ze stałym udoskonalaniem oferty Banku uprzejmie informujemy, że od 1 kwietnia 2019 roku uruchamiamy dla klientów indywidualnych nową platformę bankowości internetowej i mobilnej.

Nowa bankowość elektroniczna Asseco CBP będzie dostępna pod adresem https://cbp.cui.pl

Wszelkie dane logowania pozostają bez zmian.

Asseco Customer Banking Platform  (CBP) to rozwiązanie oferowane przez Bank Spółdzielczy „Wspólna Praca” w Kutnie we współpracy z firmą Asseco Poland S.A. Jest to unikalne rozwiązanie bankowości internetowej i mobilnej stworzone z myślą o współczesnym kliencie banku - jego indywidualnych potrzebach i preferencjach. Platforma bankowości internetowej i mobilnej CBP to innowacyjne, responsywne rozwiązanie  -  interfejs bankowości automatycznie dostosuje się do urządzenia, na jakim zostanie uruchomiony. Tym samym  korzystanie z bankowości elektronicznej będzie równie wygodne na komputerze, smartfonie czy tablecie. Dostępny będzie najnowszy sposób autoryzacji zgodny z zaleceniami dyrektywy PSD2 – mobilna aplikacja do autoryzacji – mToken MAA. Szczegółowe informacje na temat mTokena dostępne są na stronie www.tokenmobilny.pl

Dotychczas funkcjonujące rozwiązanie będzie dostępne dla Państwa równolegle przez okres 3 miesięcy, co umożliwi Państwu bezpieczne zapoznanie się z nową wersją bankowości elektronicznej. 

Ostateczne wyłączenie starej wersji bankowości internetowej nastąpi w dniu 22.07.2019 r.

Jednocześnie przypominamy o zasadach dotyczących bezpiecznego korzystania z bankowości internetowej. Informacje te znajdą Państwo na Naszej stronie internetowej w zakładce   Bankowość internetowa – logowanie.

Dane kontaktowe

Bank Spółdzielczy „Wspólna Praca” w Kutnie ul. Barlickiego 33, 99-300 Kutno
tel. 24 254 25 21 fax 24 254 06 51
Kod SWIFT: GBWCPLPP

Copyright

Copyright © Bank Spółdzielczy „Wspólna Praca” w Kutnie
powered by netster 2.5