Bankowość internetowa

Logowanie

Kalendarz

Niedziela 25 Lipca 2021
Jakuba, Krzysztofa, Walentego

Menu

Treść strony

Bankowość internetowa EBP
Bankowość internetowa EBP

Szanowni Państwo!

W związku ze stałym udoskonalaniem oferty Banku uprzejmie informujemy, że od 16 października 2020 roku uruchamiamy dla klientów indywidualnych nową platformę bankowości internetowej i mobilnej.

Przy pierwszym logowaniu w dniu 16 października nastąpi automatyczne przekierowanie na nowy adres bankowości internetowej. Wszelkie dane logowania pozostają bez zmian.

Nowa bankowość elektroniczna  EBP będzie dostępna pod adresem   https://bskutno.ebp.cui.pl/

Nowa wersja Bankowości elektronicznej EBP jest niezbędna do uruchomienia w najbliższym czasie kolejnych usług – m. in. możliwe będzie składanie za pośrednicwem EBP wniosków 300+, 500+,  oraz korzystanie z usługi mojeID.

mojeID to bezpieczne narzędzie potwierdzania tożsamości online w usługach komercyjnych i publicznych. Umożliwia realizację wszelkich formalności, które dotychczas wymagały osobistego uwierzytelnienia danych drogą elektroniczną. Dzięki mojeID nie trzeba udawać się np. do urzędu, ubezpieczyciela, dostawcy energii, placówki medycznej czy firmy telekomunikacyjnej, by sfinalizować umowę lub podpisać dokumenty. MojeIDto uniwersalne rozwiązanie, które pozwala na bezpieczne potwierdzanie tożsamości m.in. na tych platformach usług publicznych:

  • obywatel.gov.pl

  • epuap.gov.pl

  • gabinet.gov.pl

  • ceidg.gov.pl

  • pacjent.gov.pl

Więcej o usłudze mojeID na stronie https://www.mojeid.pl/

 

Jednocześnie przypominamy o zasadach dotyczących bezpiecznego korzystania z bankowości internetowej. Informacje te znajdą Państwo na Naszej stronie internetowej w zakładce Bankowość internetowa – logowanie.

 

 

Instrukcja obsługi bankowości internetowej dla klientów detalicznych do pobrania tutaj

Dane kontaktowe

Bank Spółdzielczy „Wspólna Praca” w Kutnie ul. Barlickiego 33, 99-300 Kutno
tel. 24 254 25 21 fax 24 254 06 51
Kod SWIFT: GBWCPLPP

Copyright

Copyright © Bank Spółdzielczy „Wspólna Praca” w Kutnie
powered by netster 2.5